Skelbimų paieška
Pradžia / Grožis, sveikata /Paslaugos /Grožis, sveikata - Paslaugos:)
Skelbimo ID: 1910708
Data, laikas: 2019-02-20 12:42:40

Masažas Šilainiuose Kaune (Akcija - Dovanos)

Masažas Šilainiuose Kaune (Akcija - Dovanos)Dar turiu Vietų Vasario 21, 23, 25, 27 ir vėlesnėmis dienomis.MASAŽAI KAUNE – Šilainiuose,Vasario mėn. -50 % nuolaida kiekvienai naujai klientei pirmam "Klasikiniam nugaros masažui", o visiems kitiems masažams kiekvienai naujai klientei -20 % nuolaida !Kviečiu į masažo kabinetą,Atlieku šias masažo procedūras:Klasikinis nugaras masažas 15 € (30 min.),

Liekninamasis masažas (pilvo) 12€ (20min.),

Anticeliulitinis masažas 20-25 € (45/60 min.) - šiam masažui naudojamos rankų ir taurės technika).

Klasikinis kaklo-pečių juostos masažas 12€ (20min.),

Klasikinis viso kūno masažas 20–25 € (45/60 min.),

Atpalaiduojantis pėdų masažas 10 € (30 min.),

Atpalaiduojantis plaštakų masažas 10 € (30 min.),

Atpalaiduojantis galvos masažas 10 € (30 min.),

Atpalaiduojantis viso kūno masažas 20–25 € (45/60 min.),

Medaus masažas (nugara arba kojos) 20 € (40 min.),Kainos nurodytos dar be nuolaidos.Vasario mėn. -50 % nuolaida kiekvienai naujai klientei pirmam "Klasikiniam nugaros masažui", o visiems kitiems masažams kiekvienai naujai klientei -20 % nuolaida !Akcijos - Dovanos ! Pasidarykite dovaną sau ir savo artimajai.Patyrusi, kvalifikuota ir licencijuota masažistė Rūta (reabilitacijos magistrė) laukia Jūsų.

Jokio Erotinio masažo ir kitų Erotinių paslaugų neteikiu !Masažai moterims ir vaikams (vyrų nemasažuoju).Galite įsigyti dovanų kuponą ir pradžiuginti draugę, mamą ar kitą jums brangų ir artimą žmogų.

Būtina išankstinė registracija Tel. 8-633 69997 (skambinkite nuo 8 iki 20 val. darbo dienomis, šeštadieniais ir sekmadieniais), masažo metu į skambučius neatsakinėju, baigusi procedūrą jums iškart perskambinsiu. (į gautus sms perskambinu). Taip pat galite skambinti per Viber ir Whatsapp.Adresas: Šarkuvos g. 8, Kaunas (Šilainiai – 100 m. nuo didžiosios Šilainių Maximos ir nuo Šilainių LIDL parduotuvės, mūsų grožio saloną labai lengva rasti, nemokamas automobilio parkavimas).

www.masazokabinetas.ltFacebook.com/masazokabinetas.ltIndividuali fizinės gerovės užtikrinimo veikla pagal pažymą Nr.791114

(fizinės gerovės centras)

Jau nuo seno yra žinoma, kad profesionalių rankų prisilietimu geriausiai jaučiamas kūno įsitempimas, raumenų sąstingis, nuovargis ar kiti požymiai, kurie yra vienas iš fizinės, psichologinės, emocinės savijautos rodiklių. Geriausiai masažo poveikį bei naudą kiekvienas galite pajausti tik per savo patirtį !

Naudoju tik natūralų - bekvapį masažo aliejų ir vienkartines priemones.Pasilepinkite masažu pats ar padarykite dovaną kitam už tikrai priimtina kainą.

Tel. 8-633 69997 (skambinkite nuo 8 iki 21 val. darbo dienomis, šeštadieniais ir sekmadieniais).Vasario mėn. -50 % nuolaida kiekvienai naujai klientei pirmam "Klasikiniam nugaros masažui", o visiems kitiems masažams kiekvienai naujai klientei -20 % nuolaida !

Akcija - Nuolaidos !Galite įsigyti kuponą dovanai ir pradžiuginti draugę, mamą ar kitą jums brangų ir artimą žmogų.
Kaina:
24,17 Lt(7.00 €)
Veiksmas: Siūlo
   
Nuotraukos:
Masažas Šilainiuose Kaune (Akcija - Dovanos) Masažas Šilainiuose Kaune (Akcija - Dovanos) Masažas Šilainiuose Kaune (Akcija - Dovanos)
Masažas Šilainiuose Kaune (Akcija - Dovanos) Masažas Šilainiuose Kaune (Akcija - Dovanos) Masažas Šilainiuose Kaune (Akcija - Dovanos)
Masažas Šilainiuose Kaune (Akcija - Dovanos) Masažas Šilainiuose Kaune (Akcija - Dovanos)  
Masažas Šilainiuose Kaune (Akcija - Dovanos)
 
Kontaktinė informacija: Kauno apskritis
Kauno m. sav.
Šilainiai
Vardas: Rūta
Telefono numeris:
Parašyti atsiliepimą:
Vardas*:
El. paštas:
Žinutė*:
Viešas komentaras Skelbimo autoriui
 
Komentarai:
Komentarų nėra.


Statistika
Viso skelbimų: 29183
Reklama

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama