Skelbimų paieška
Pradžia / Auto skelbimai /Remontas /Auto skelbimai - Remontas:)
Skelbimo ID: 1873845
Data, laikas: 2018-04-23 09:13:37

Paskirstymo diržų keitimas Kaunas

Paskirstymo diržų keitimas Tik Nuo 50€ KaunasKas kiek laiko reikia keisti diržus?Kiekvienas automobilių gamintojas nurodo paprastai skirtingą paskirstymo diržo keitimo intervalą, dažnu atveju tai yra intervalas nuo 50 tūkstančių iki 100 tūkstančių kilometrų. Keičiant pagrindinį diržą yra rekomenduojama keisti kartu ir diržą įtempiančius guolius – pagrindinio diržo įtempėjus. Skirtingi varikliai turi skirtingą kiekį įtempėjų.Kada reikia keisti pagrindinį diržą?Atsakymas paprastas, perkant ne naują automobilį. Išgirdus guoliuko ar įtempėjo gyrgždesį, jai matosi pagrindinis diržas, pažiūrėti ar jis nesutrukęs.

Keičiant paskirstymo diržą visuomet rekomenduojame keisti ir paskirstymo diržo įtempimo guolius bei vandens pompą.Kas nutinka jai diržas pagrindinis nutrūksta!Paskirstymo diržo keitimas gali pasirodyti brangi ir nebūtina paslauga – bet nepamirškime jog nutrūkęs variklio paskirstymo diržas gali padaryti daug žalos Jūsų automobilio varikliui. Nutrūkus diržui, variklio apačios darbas pasidaro nesuderintas su variklio viršumi, todėl mašinai važiuojant, kilnojasi stumuokliai, o jie kilnodamiesi gali sulankstyti vožtuvus ir taip sugadinti variklio galvutę. Kelyje nutrūkus paskirstymo diržui paprastai automobilis tiesiog ima ir užgesta. Taip atsitikus derėtų pasikonsultuoti su specialistais prieš mėginant vilkti automobilį ir mėginti jį užkurti tempiant, taip darant galite dar labiau pažeisti variklį jei paskirstymo diržas nutrūko.

Taigi išvada – keiskite variklio paskirstymo diržą reguliariai, kas tiek laiko kiek nurodo gamintojas ir išvengsite netikėtų, problemų ir nepatogumų sukeliančių automobilio gedimų kelyje.Paskirstymo diržų keitimo kaina!Keitimo kaina labai priklauso nuo mašinos modelio, nes prieinamumas prie paskirstymo diržo kiekviename modelyje yra labai skirtingas. Keitimo kaina svyruoja nuo 50 Eur iki 100 Eur.Todėl, siūlome pasiskambinti ir paklausti realios kainos Jūsų automobiliui!

Dirbame nuo: Pirmadienio iki Sekmadienio

Keičiame tepalus (variklio, dezes, reduktoriaus) ir kitus eksploatacinius skyscius.

Atliekame ivairius vaziuokles darbus, smulkius suvirinimo darbus, bei smulku ar kapitalini variklio remonta .

Taip pat atliekame kompiuterine diagnostikaVisiems darbams išrašamos sąskaitos faktūros, sudaromos ilgalaikės ar trumpalaikės sutartys.www.aomotors.ltAndrius Tel: 860964663

Kaunas Kalniečių g. 102 (Žaliakalnis)

e-mail: aorlovas@yahoo.com

Kaina:
3,45 Lt(1.00 €)
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
Veiksmas: Siūlo
   
Nuotraukos:
Paskirstymo diržų keitimas Kaunas    
Paskirstymo diržų keitimas Kaunas
 
Kontaktinė informacija: Kauno apskritis
Kauno m. sav.
Žaliakalnis
Vardas: Andrius
Telefono numeris:
Parašyti atsiliepimą:
Vardas*:
El. paštas:
Žinutė*:
Viešas komentaras Skelbimo autoriui
 
Komentarai:
Komentarų nėra.


Statistika
Viso skelbimų: 29216
Reklama

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama