Skelbimų paieška
Tik su foto
Pradžia / Pranešimas
Pranešimas
Gerbiamieji Skelbikas.lt. partneriai,
 
Mes labai vertiname mūsų bendradarbiavimą ir džiaugiamės galėdami prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės. Visgi, pastebime dažnus taisyklių pažeidimus , kurių dažniausi:
- skelbimų talpinimas netinkamoje kategorijoje,
- skelbimų dubliavimas,
- melagingi/smeižiantys skelbimai. 
 
Informuojame, kad nuo šiol imamės griežtesnių skelbimų turinio priežiūros priemonių. Tuo pačiu labai prašome visų laikytis skelbimų talpinimo taisyklių
Primename, jog taisyklių neatitinkantys skelbimai yra šalinami nepriklausomai nuo to, ar skelbimui buvo užsakytos papildomos paslaugos. Kai kurie piktybiški vartotojai jau sulaukė griežtų sankcijų - tam tikrų žodžių/frazių ar netgi varotojo prisijungimo blokavimo. Dalis varotojų yra įspėti arba patekę į stebimųjų sąrašus.
 
Šių veiksmų tikslai:
- kelti turinio kokybę, 
- sudaryti sąžiningas konkurencijos sąlygas,
- vykdyti blogų/melagingų skelbimų prevenciją. 
 
 
Tikimės, jog tie partneriai, kurie pažeidžia taisykles, atsisžvelgs į Skelbimai.lt administracijos prašymą ir pastabas, ir laikysis skelbimų talpinimo taisyklių. 
 

Dažniausi taisyklių pažeidimai pagal veiklos specifiką:

Auto supirkėjai:

- Jūsų skelbimai turi būti talpinami "Auto skelbimai > Paslaugos" kategorijoje. 

- Jei norite nupirkti konkretų modelį, tuomet Jūsų skelbimas turi būti talpinamas pasirinkus skelbimo tipą "ieško". Abstraktūs skelbimai (pvz., "Superkame BMW") turi būti talpinamį "Paslaugų" kategorijoje, o ne kaip 7-os klasės BMW su automatine pavarų dėže.

 

Įvairių svetainių reklamuotojai:

- Bet kokios svetainės, kaip produkto, reklamai yra skirta kategorija "Įvairūs skelbimai > WWW svetainės".  

 

E-parduotuvės:

- Leidžiami tik konkrečių prekių skelbimai, kuriuose nurodyti tos konkrečios prekės duomenys. Abraktūs skelbimai [pvz., "Didelis buitinės technikos pasirinkimas"] turi būti talpinamas į specialią kategoriją "Įvairūs skelbimai > WWW svetainės".

 
Pagarbiai,
Skelbikas.lt administracija
Statistika
Viso skelbimų: 12459
Reklama

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama