Kosmetika

Namų kvapai - medikatus.lt

Švelniai svaigūs namų kvapai pasitiks mus tik pravėrus lauko duris. Subtilus aromatas padės atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos, bei vėl ir vėl apstulbins savo harmoninga darna, melodija ir temperamentu...Pristatome nišinius, italų parfumerių sukurtus namų kvapus, skirtus namams, biurų patalpoms, spintoms bei automobiliams. Jūsų pasirinktas namų kvapas sukurs jaukia namų atmosferą. Tai itin prabangus namų kvapai, suteiks jūsų namams švelnumo ir gaivumo į kurios norės sugrįšti visi kas apsilankys.Kerintis, gaivus, jaukus, kvapnus, stulbininatis namų aromatas. Apsilankykite: www.medikatus.lt
2021-08-20
Visa LietuvaSutartinė

Dovanų rininys "Jai"

Praktiška dovana "Jai"- patiks kiekvienai moteriai. Naturalus magiškas muilas daro stebuklus: masažuoja, švelniai pilinguoja, maitina odą. Lininis rankšluostis nepamainomas pirtyje, namuose, kelionėse. Puikiai sugeria grėgmę, ir yra kompaktiškas. Naturali, praktiška, miela dovana.
2021-08-06
Vilnius39,5 €

EDNIM glotninantis šampūnas su jazminų eteriniu aliejumi

Jazminų eterinis aliejus vertinamas dėl jo kosmetinių bei medicininių savybių. Puikiai tinka jautriai ir sausai galvos odai. Jazminų eteryje yra daug aktyvių komponentų, kurie plaukams suteikia puikias maistines savybes ir lengvai drėkina, glotnina plaukus. Tuo pačiu padengia plaukus apsaugine plėvele ir apsaugo nuo kenksmingų medžiagų įsiskverbimo. Jazminų aliejus išvalo galvos odą nuo riebalinių kamščių. Puikiai tinka jautriai ir sausai galvos odai.
2020-11-20
Visi miestai8,99 €