Mergina ieško vaikino

MALONŪS LAISVALAIKIO PRALEIDIMAI PAIŠDYKAVIMAI

8-603-44569 ,AMŽIAUS CENZO NĖRA BENDRAUJAMA TIK NUO 18METŲ IR VYRESNI , AŠ ASMENIŠKAI BENDRAUJU TIK KONKREČIAIS SKAMBUČIAIS IR TIK KONKREČIAIS REALIAIS SUSITIKIMAIS , IR Į JOKIUS RAŠOMUS SMS AŠ NET NEATSAKINĖJU IR GALITE TIK LAIDO RITERIAI NET NEVARGTI IR NET NERAŠINĖTI , NES AŠ SAVO BRANGAUS LAIKO VELTUI NEŠVAISTAU, IR BEREIKŠMIAMS SUSIRAŠINĖJIMAMS NETURIU NEI LAIKO NEI NORO, IR BEREIKŠMIAIS SUSIRAŠINĖJIMAIS VAIKŲ DARŽELIO ŽAIDIMŲ SMĖLIO DĖŽĖJE NEŽAIDŽIAMA, TAI KADA KONKREČIAI PASKAMBINSI IR TIK KONKREČIAIS SKAMBUČIAIS SUSIDERINUS SUSITIKIMO SĄLYGAS SUSITIKSIME PAIŠDYKAUTI PASILEPINTI...
2024-03-01
KaunasSutartinė

vyriškio

daili katytė ieško dosnaus gero.. Tik dosniems.Ir mažos paramelės nedomina. Yra masažo sertifikatai,viskas legalu(jokių provokuojančių klausimų neaptarinejama). Tik konkretūs sms pasiūlymai.Kitu atveju ignoruosiu. Į labas neatrašyneju. Įštekėjusi,rimta,prisižiūrinti mergytė. Dėl savo veiklos dažnai važinėju vilnius-kaunas-klaipėda-šiauliai... Foto yra ir nesiuntinėju. Skelbimas tikras ir jokios išankstinės perlaidos neprašomos. Taip pat naktys,vakarėliai,pirtys,grūpiniai ir kitos nesamonės griežtai nedomina :) Į užsieninius nr neatsiliepiama! trinama be atsako.Tam yra el. paštas.
2024-03-01
Visi miestaiSutartinė

masazas

darau svelnu atpalaiduojanti masaza
2024-02-27
VilniusSutartinė

rojaus akimirkos

Pajusk tikrą masažo malonumų jūrą.... Leisk sau pasilepinti švelnių rankų magijoje...masažas kuris gydo sielą ir kūną... Esu jauna,daili studentė,turejusi laimes patirti pripažinto masažų meistro,guru pamokų... Visų procedūrų metu naudojami įvairūs paprasti bei eteriniai aliejai. Vilniuje.Kaune.Klaipėdoje.Šiauliuose.Panevėžyje. Kurie prašynės foto bus blokuojami! Intimių paslaugų nėra ir nebus! Seansas 50-100.
2024-02-23
Visi miestaiSutartinė

Vieniša mergina nori susipažinti!

Esu grazi, aistringa mergina. Neturiu nuolatinių santykių ir šiuo metu to nesiekiu. Ieškau adekvataus, aistringo vaikino reguliariems intymiems susitikimams, be abipusių įsipareigojimų.
2022-03-10
VilniusSutartinė