Dizaino darbai, maketavimas, reklama

Dizaino darbai, maketavimas, reklama

30 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 1978953
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 23
Dizaino darbai, maketavimas, reklama
Daugiau
Daugiau nuotraukų (10)

Skelbimo aprašas

Kokybiškai, originaliai ir greitai atliekame įvairiausius dizaino darbus: animacija, internetiniai baneriai, 3D vizualizacija, prekės ženklai, logotipai, animuoti el. atvirukai ir pan.

Taip pat maketuojame ir gaminame lankstinukus, bilietus, plakatus, kalendorius (sieninius, stalinius, kišeninius), atvirukus, kvietimus, vokus, saldainių dėžutes, lipdukus, maišelius, firminius blankus, kvitus, katalogus, vėliavas, skrajutes, knygas, vizitines korteles, padėkas ir kt.

Daugiau informacijos: www.euroego.lt

Vientisos sienos reklaminis stendas, lankstūs stendai, iškabos ir jų gamyba, vitrinų gamyba ir apipavidalinimas. Atitvarų sistema su virvėmis, info stalų nuoma, prezentacijos, plastikiniai ir aliuminiai rėmai. Firminiai stovai, transportavimo dėžės ant ratukų, stendai ant sienos, mobiliųjų stendų gamyba bei prekyba. Ardomi stendai ir info stalai, parodų stendų įrengimas, Roll up ir Pop Up stendai, barjerai su grandine. Reguliuojamo aukščio reklaminiai stendai, parodų stovai, parodos, tūrinės iškabos ir tūrinė reklama. Prekybiniai prekystaliai.

UAB EuroEGO
Telefonai: 860631237, 860512959
E-mail: [email protected]

Kontaktai

Vardas
EuroEGO
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas