Parduodam rytietišką tandyrą,Parduodami Tandyrai, Tandyras

Parduodam rytietišką tandyrą,Parduodami Tandyrai, Tandyras

295 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 1246635
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 663
Parduodam rytietišką tandyrą,Parduodami Tandyrai, Tandyras
Daugiau
Daugiau nuotraukų (8)

Skelbimo aprašas

Tandyrai - Parduodami nauji Tandyrai, keramikinės krosnys. Tandyras - tai išskirtinio tipo kepsninė-grilius, kuris skirtas maisto gaminimui Rytų šalyse.

Tandyro principas yra paprastas ir genialus. Jo viduje yra užkuriama ugnis, malkos sudega iki angliukų, o šiluma išlaikoma ilgą laiką. Įšyla tandyro keramikinės sienos ir tai padeda išlaikyti vienodą temperatūrą bet kurioje tandyro vietoje. Tam įtakos turi ir ovali tandyro forma.
Tandyras yra ypatingas dar ir tuo, kad jame pagamintas maistas yra ne tik skanus, bet ir sveikas. Ypatingas karštis leidžia išsaugoti daugiau vertingų medžiagų bei vitaminų.

Tandyrų privalumai:
1. Mėsos ar kiti maisto patiekalai išlieka daug sultingesni nei kepant kitose kepsninėse - ilgai išlaiko šilumą.
2. Tandyru yra labai paprasta naudotis, reikia mažiau malkų nei įprastai naudojamosiose šašlykinėse (po vieno iškūrenimo galima iškepti 1-3 užkrovimus mėsos ar kitų patiekalų, todėl taupomos malkos).
3. Paprastas ir patogus valdymas leidžia daryti kitus darbus kol mėsa kepa, nes dėl išskirtinių Tandyro technologijų maistas neperkeps, svarbu tik stebėti laiką kada įdėjote ir kada reikia išimti.
Gaminami mėsos patiekalai neapdega, nes neturi tiesioginio kontakto su ugnimi. Dėl didelės temperatūros ir trumpo kepimo laiko mėsa išlaiko vertingąsias savo savybes, būna sultinga, apskrudusi bei puikiai paruošta.
4. Sujungiama keletas funkcijų – kulinarinę, dekoratyvią, komunikabilią. Galima ruošti skanius patiekalus, papuošti kiemą, nustebinti svečius, yra puiki dovana. Tandyras dėl savo išskirtinės išvaizdos yra ne tik ypatingai skanaus maisto gaminimo priemonė, tačiau ir sodą/kiemą puošiantis daiktas, kuris suteiks išskirtinio grožio Jūsų namams.
Daugybė patiekalų receptų leis pajusti Rytietišką arba jau Jums įprastą skonį kitaip.
5. Tandyrai yra rankų darbo, pagaminti iš natūralių ir ekologiškų medžiagų.

Galimi įvairūs Tandyro raštai, įvairios priedų komplektacijos - viskas pagal Jūsų poreikius.

Kontaktai

Vardas
Parduodame tandyrus
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas