Super Vilitra - stipri erekcija ir ilgas lytinis aktas

Super Vilitra - stipri erekcija ir ilgas lytinis aktas

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 1977146
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 33
Super Vilitra - stipri erekcija ir ilgas lytinis aktas

Skelbimo aprašas

Super Vilitra yra tikrai super sex papildas, į kurio sudėtį įeina dvi veikliosios medžiagos: tai Vardenafil (Lēvitros veiklioji medžiaga) ir Dapoksetinas (Priligy veiklioji medžiaga).

Vardenafil ir Dapoksetino derinys yra naudojamas sustiprinti vyrų erekciją ar gydyti erekcijos disfunkciją bei sustabdyti ankstyvąją ejakuliaciją. Super Vilitra yra vienas naujesnių sudėtinių du viename preparatų, skirtų potencijai ir lytinio akto prailginimui.
Super Vilitra pagaminta, siekiant išgauti geresnį, saugesnį ir veiksmingesnį preparatą. Super Vilitra išspręs visas su erekcija ir anksytva ejakuliacija susijusias problemas, kurios trikdo vyrų seksualinį aktyvumą. Super Vilitra yra gaminamas pagal aukščiausius medicinos standartus.

Super vilitra ne tik gerina potenciją, ilgina lytinio akto trukmę, leidžiant kontroliuoti ejakuliaciją, bet ir stiprina orgazmus.
Su šiuo preparatu patirsite efektyvius rezultatus - ilgesnį ir geresnį lytinį aktą !
Išgerti 35-60 minučių prieš lytinį aktą, užgeriant stikline vandens. Tai laikas, reikalingas vaistui patekti į kraujotaką ir pasiekti optimalią koncentraciją.
Veikimo trukmė 8 – 12 valandų.

Pristatymas visoje Lietuvoje ir ES. Pristatome neutralioje pakuotėje.

Kontaktai: +37063727394. Skambučiai, Sms, Viber, whatsapp. E-mail - [email protected]

Kontaktai

Vardas
Vaidas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai