Apie Skelbikas.lt

Apie Skelbikas.lt

 

Skelbikas.lt - klasifikuotų skelbimų portalas, kuriame apsilanko 70 000 - 100 000 interneto lankytojų per mėnesį. Čia savo skelbimus patalpinti gali bet kuris panorėjęs lankytojas. Teikiamų paslaugų tikslas pardavėjui – greitas ir lengvas pardavimo procesas. Na, o pirkėjai savo ieškomas prekes ar paslaugas lengvai ras 8-iose kategorijose, kurios suskirstytos į lengvai suprantamas smulkesnes subkategorijas. Nepasimesti tarp gausybės pasiūlymų padės ir tikslūs subkategorijų filtrai. Didieji gyvenimo pirkiniai, tokie, kaip nekilnojamasis turtas ar automobiliai turi dar daugiau filtravimo galimybių, tad sau skirtą pirkinį ras net ir įnoringiausias pirkėjas.  

 

3 priežastys, kodėl Skelbikas.lt:

 

1. Mus aplanko vidutiniškai 80 .000 lankytojų ± 110 000 kartų per mėnesį.

2. Skelbikas.lt skelbimų talpinimas visiškai nemokamas nepriklausomai nuo kategorijos, fizinio ar juridinio asmens statuso.

3. Skelbikas.lt privalumai registruotiems vartotojams: asmeninis puslapis, pastovios bankinių pavedimų premijos, patogus visu skelbimų administravimas.

 

 

Klasifikuoti skelbimai - įvairaus pobūdžio skelbimai visoms gyvenimo situacijoms: nuo buto, ar automobilio iki mezgimo siūlų, ar mobilaus telefono.