Pažinčių skelbimai

MALONŪS LAISVALAIKIO PRALEIDIMAI PAIŠDYKAVIMAI

8-602-29100 ,AMŽIAUS CENZO NĖRA BENDRAUJAMA TIK NUO 18METŲ IR VYRESNI , AŠ ASMENIŠKAI BENDRAUJU TIK KONKREČIAIS SKAMBUČIAIS IR TIK KONKREČIAIS REALIAIS SUSITIKIMAIS , IR Į JOKIUS RAŠOMUS SMS AŠ NET NEATSAKINĖJU IR GALITE NET NEVARGTI IR NET NERAŠINĖTI , NES AŠ SAVO BRANGAUS LAIKO VELTUI NEŠVAISTAU, IR BEREIKŠMIAMS SUSIRAŠINĖJIMAMS NETURIU NEI LAIKO NEI NORO, IR BEREIKŠMIAIS SUSIRAŠINĖJIMAIS VAIKŲ DARŽELIO ŽAIDIMŲ SMĖLIO DĖŽĖJE NEŽAIDŽIAMA, TAI KADA KONKREČIAI PASKAMBINSI IR TIK KONKREČIAIS SKAMBUČIAIS SUSIDERINUS SUSITIKIMO SĄLYGAS SUSITIKSIME PAIŠDYKAUTI PASILEPINTI TEIKIAMAIS MALONUMAIS...
2023-10-03
KaunasSutartinė

masazas

darau svelnu atpalaiduojanti masaza
2023-10-02
VilniusSutartinė

Įeškau merginos maloni paslaugėle ищу девушку массажистку

Solidus,geras,rimtas,patrauklios išvaizdos,prisižiūrintis ieško švelnios,simpatiškos merginos kasdien (man) trumpai darytų masažą.Apmokinčiau. Į mėn 2->3tūkst. priklausomai nuo tavo noro,pastangų... Stengčiausi kad tau pas mane būtu labai patogu,gera,jauku. Galinti keisti miestą. Turinti vyrą,šeimą nesikreipti. Prisistatyti žinuteje ir perskambinsiu. хороший, серьезный, привлекательный, заботливый ищу нежную, милую девушку массажисткu. 2->3 тысячи в месяц в зависимости от вашего желания, усилий... Я постараюсь, чтобы вам было очень комфортно, хорошо, уютно. Не подавайте...
2023-10-01
Visi miestaiSutartinė

ieskau moters

Vilnius, Nevedės, vienišas vyras (49/185/85) mielai susipužinsiu su nestambia moterimi.
2023-10-01
VilniusSutartinė

aktyvaus

Vilnius pasyvus 49/182/80 Slaptiems susitikimams mielai susipazinsiu su aktyvu vyru nuo 40m Skelb rimtas!
2023-10-01
VilniusSutartinė

kunilingą simpatiškai merginai

simpatiškai,vienišai merginai iš širdies padaryčiau gylų prancuzišką kunilingą. Su isimintiną dovanėle is rytų šalių ir jei reikia dosniu vokeliu... Jei nori galime mudu i jaukų viešbutuką. Su nauja auto susitarus visur pasiekčiau tave. Prisižiurintis,dailus,sekmingas verslininkas... Domina tik vieniša! Vyriokaipedikai apeinat skelbimą.
2023-09-27
Visi miestaiSutartinė

ieškau švelnios

Geras,uždirbantis,dailus vyras švelniai merginai suteiktu bustą...pilna išlaikymą.Pats esu profesionalus masažuotojas,dirbu prabangiam žinomam salone...mielai kasdieną galesiu dovanoti po gerą,atpalaiduojantį masažą tavo kūnui...
2023-09-27
Visi miestaiSutartinė

Paremčiau studentę ar šiaip merginą

Ieškau merginos maloniems pasibuvimams kartą kitą per savaitę:), pastoviai. Pliusas, jei mergina mokėtų daryti masažą, nebūtinai profesionaliai. Suteikčiau paramą kiekvieną kartą, galiu suteikt ir atskirą gyvenamą plotą jei reikia.. Jei turi drauga man neskambink.Negaišk.
2023-09-27
Visi miestaiSutartinė

Noriu susitikti su aktyviu v turinciu didelį

Noriu susitikti su akt v kuris turi didelį
2023-09-27
VilniusSutartinė

Merginai parama

Nuolat dosniai materialiai remčiau merginą 18 iki 35m.Suteikiu nuomojamą būstą. Svarbu kad butum vieniša be draugo.Gali tureti vaikučių. Žinutėje prašau prisistatykite ir perskambinsiu. Kulturingas 55 vyras. Jei gyveni su draugu ir gerai su juo sutari prašau manęs netrukdyti.
2023-09-26
Visi miestaiSutartinė

55 aukštas, tvarkingas kaunietis

55 Aukštas, tvarkingas kaunietis ieško pastovios draugės- meilužės draugystei be įsipareigojimų - maloniems ir aistringiems pasimatymams. Mielai padėsiu materialiai.
2023-09-26
KaunasSutartinė

Į paklusnumą linkusi geram vyrui

Rimtas,gražus,apsirūpinęs vyras įeško švelnios,paklusnios merginos rimtiems santykiems.Tokios kurią jaudina vyro grubumas,gašlumas lovoje.O gyvenime,buityje paprastumas,supratingumas. Mano dėka tau nebereikės dirbti,viską turesi.Tik konkretūs pasiūlymai. Domina tik merginos! gaideliai skaitykit kas parašyta. Jei tokią merginą,moterytę pažysti atsidekociau dosn...delto sms prisistatyk. o ne skambineti
2023-09-24
Visi miestaiSutartinė

Rimtiems santykiems,šeimai

Ieškau merginos kuria galečiau globoti,rupintis,kurti šeimą. Man atstumas neturi reikšmes.Vairuojantis.Dirbantis Lauksiu tavo skambučio ar žinutes.
2023-09-24
Visi miestaiSutartinė

moters slaptiems pasimatymams

Tvarkingas 35m vaikinas susipažintu su mergina ar moterimi nuolatiniam bendravimui, susitikimams, galiu paremti, atstumas ne bėda.
2023-09-19
KaunasSutartinė

Rimti pasimatymai

Domina tik rimtai nusiteikę. Prašau nerašyti nesamonių su keiksmais! Jeigu neatsiliepiu - palik sms, nes į nežinomus numerius neperskambinu. :)
2023-09-18
Visi miestaiSutartinė

Vyriskis merginos

Ieskau nerimtiems tvarkingiems pasimatimams.
2023-09-17
Visi miestaiSutartinė

Ieškau moters dulkinimui

37m. vyras, ieškau moters kuri nučiulptu ir norėtu būti išdulkinta slaptai. Man nerūpi ar vedusi ar ne jei norite pasimylėti rašykit sms, viber, arba whatsapp. Plota turiu.
2023-09-16
Šiauliai Sutartinė

tik meilios,svelnios

Tvarkingas, rimtas, mandagus iesko tik rimtu santykiu ir jei esi paprasta,meili,svelni mergyte karstai laukiu taves....Issilges padovanoti nuosirdziausius,gyliausius jausmus....Suteikti pilna finansini islaikyma kaip ir dera protingam,issilavinusiam,rupestingam vyrukui.Pasimciau tave....
2023-09-15
Visi miestaiSutartinė

Iesko svelnios merginos

Ieskau rimtu santykiu su svelnia,simpatuke mergina. Esu pilnai apsirupines,dailus verslininkas. Pas mane apsigyvensi as tave pilnai islaikysiu,rupinsiuos.Kurkime laime kartu mano mergyte.... aferiugoms,zydriems out.
2023-09-15
PalangaSutartinė

Valdingas iesko paklusnios merginos ar jaunos moters.

Ieskoma paklusni su besalygisku atsidavimu patenkinti savo seimininka, kurios fantazijos yra nukrypusios nuo eiliniu zmoniu s exualinio gyvenimo. Esu apsirupines vyras.Atvaziuoju,pasiimu tave. Galima parama.Domina ir rimta draugyste. 864698695.
2023-09-15
Visi miestaiSutartinė

ieskau merginos

Ieskau rimtai draugystei merginos kuria jaudina vyras intimiam i grubuma. Jei tokia mergina,moteryte pazysti atsidekociau dosn...
2023-09-15
Visi miestaiSutartinė

rimtiems santykiems

dailus,rūpestingas,prisižiūrintis...ieško švelnios merginos kuri gali apsigyventi pas mane prie jūros...Gyvenu gerai - yra gražus butas ir auto ir butu nepaprastai malonu tave įšlaikyti kaip savo princesę...Svarbu kad tave bent kiek jaudintu paklusti gražiam,mylinciam ir pati esi miela,paprasta,sažininga.Tavo amžius nuo 17 iki 36.Svoris iki 75 ne daugiau.Taigi jei esi lb stambi ačiū nereikia.
2023-09-15
Visi miestaiSutartinė

Pamaloninčiau merginą liežuviuku

Padėčiau atsipalaiduoti merginai padarydamas oralinį masažą. Ar norėtum atsisėsti man ant veido? :P Sms arba email su prisitatymu.
2023-09-15
Šiauliai Sutartinė

Jaunas kotas vyresnei

Susipažinčiau su simpatiška apvalių formų Klaipedietę, esu be tabu, esu gan jaunas vaikinas, tinka ir vyresnio amžiaus tame tabu neturiu, kelnėse gražus ir didelis
2023-09-14
KlaipėdaSutartinė

Simpatiškai merginai suteikčiau pastovią paramą

Į savaitę 1-2 pastoviems susitikinejimams.Į mėnesį galiu tau skirti 1000. Prisistatyk žinuteje ir aš tau perskambinsiu. Tariuosi tik su vieniša mergina.Kad bereikalingai negaišus.
2023-09-13
Visi miestaiSutartinė

rojaus akimirkos

Pajusk tikrą masažo malonumų jūrą.... Leisk sau pasilepinti švelnių rankų magijoje...masažas kuris gydo sielą ir kūną... Esu jauna,daili studentė,turejusi laimes patirti pripažinto masažų meistro,guru pamokų... Visų procedūrų metu naudojami įvairūs paprasti bei eteriniai aliejai. Vilniuje.Kaune.Klaipėdoje.Šiauliuose.Panevėžyje. Kurie prašynės foto bus blokuojami! Intimių paslaugų nėra ir nebus! Seansas 50-100.
2023-09-04
Visi miestaiSutartinė

vyriškio

daili katytė ieško dosnaus gero.. Tik dosniems.Ir mažos paramelės nedomina. Yra masažo sertifikatai,viskas legalu(jokių provokuojančių klausimų neaptarinejama). Tik konkretūs sms pasiūlymai.Kitu atveju ignoruosiu. Į labas neatrašyneju. Įštekėjusi,rimta,prisižiūrinti mergytė. Dėl savo veiklos dažnai važinėju vilnius-kaunas-klaipėda-šiauliai... Foto yra ir nesiuntinėju! Skelbimas tikras ir jokios išankstinės perlaidos neprašomos. Taip pat naktys,vakarėliai,pirtys,grūpiniai ir kitos nesamonės griežtai nedomina :) Į užsieninius nr neatsiliepiama! trinama be atsako.Tam yra el. paštas.
2023-09-03
Visi miestaiSutartinė

Merginai meninę fotosesiją

Profesionalus fotografas daro meninę fotosesiją merginai privaciai nemokamai tiek studijoje tiek bet kurioje tavo pasirinktoje aplinkoje.
2023-08-31
Visi miestaiSutartinė

Labai istvirkusio aktyvo.

Sveiki, man 26 metai 185/90, randuos salia mazeikiu, esu pasyvus, megstu rengtis mot rubais, megstu kai surakina ar surisa, patinka, kai zemina, megstu daryti oral, anal, rimming, esu labai istvirkes, turiu plota. Ieskau labai istvirkusiu, iskrypusiu, kurie nebijotu paspausti ir priversti mane daryti viska. Noriu, patirti viska, noriu patirt tai apie ka bijau ir pasvajot ir kad priverstu perzengti visas galimybiu ribas. Turi buti priimtina viskas. Pirmenybe vyresniems. Laukiu, kas be ilgu kalbu, kuo greiciau noretu ir galetu atvaryt pasilinksminti, arba atsivezt mane pas save. Rasyti...
2023-08-27
MažeikiaiSutartinė

Paklusnus Porai, Moteriai ar vakarėliui

Nuolankus bi 29/173/84 vergas ieško Valdingos poros, pavienės Valdovės ar grupės žmonių norinčių pasilinksminti su paklusniuoju. Esu visiškai nuolankus, pasiryžęs krupščiai vykdyti Jūsų nurodymus ir pildyti fantazijas, galiu Jus masažuoti ar tvarkyti namus. Galimas įvairus išnaudojimas, žeminimas, galiu patarnauti Jūsų vakarėlyje. Ploto neturiu. Amžiau ar kitokio cenzo nėra. Paramos nereikia. Viskas saugiai, švariai ir konfidencialiai. Skelbimas galioja kol yra galite skambinti, rašyti sms, email, WhatsApp ar Viber.
2023-08-26
VilniusSutartinė
1 - 30 iš 57